Dom na wynajem nad jeziorem Krzynia –

całoroczny, komfortowy i nowoczesny.

Dom nad jeziorem

Wynajem dla ilu osób?

Dom nad jeziorem jest przeznaczony do wynajęcia dla maksymalnie 6 osób. Dla gości dostępne są dwie sypialnie na piętrze. W jednej z nich znajduje się podwójne łoże. Druga została wyposażona w dwa pojedyncze łóżka. W każdej sypialni znajduje się szafa z lustrem i komoda. Dodatkowo na antresoli znajduje się rozkładana kanapa, na której mogą spać dwie osoby. W salonie na dole znajdziecie Państwo wygodną kanapę narożną z funkcja spania przeznaczoną również dla dwóch osób.

Wyposażenie domku

Dom jest w całości umeblowany i wyposażony  we wszystkie niezbędne sprzęty pozwalające cieszyć się wypoczynkiem. Dla naszych Gości oddajemy w pełni umeblowana kuchnię, komfortowa łazienkę, salon z panoramicznym telewizorem, dwie sypialnie, miejsce do pracy i zadaszony taras na zewnątrz domu. Standardem jest bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz telewizji. Działka, na której dom został wybudowany ma wielkość ponad 1200m2. Znajduje się na niej miejsce na ognisko razem z paleniskiem grillowym. Szczegółowe wyposażenie domu na wynajem.
Wyposażenie domku
Domek przy jeziorze

Położenie domu

Położenie domu nad jeziorem jest jednym z jego największych atutów. Działka, na której został wybudowany bezpośrednio przylega do zalesionego terenu prowadzącego do brzegu jeziora. Posadowienie budynku na tym terenie, z jednej strony zasłoniętego wysoką skarpą a z drugiej otoczonego wysokim lasem stworzyło niecodzienny klimat spokoju i bezpośredniego kontaktu z naturą. Droga nad jezioro prowadzi przepiękną aleją pośród drzew.

Komfort i nowoczesność

Przestrzeń domu została zaprojektowana, tak aby nasi Goście mogli czerpać najwięcej przyjemności z kontaktu z naturą nawet kiedy aura nie nie jest zbyt sprzyjająca. Prosta bryła budynku i wysoka linia sklepienia potrafi urzec swoim minimalistycznym urokiem. Naszym zamiarem było stworzenie miejsca, które będzie oferować komfort w nowoczesnym wydaniu i jednocześnie cieszyć oko inspirującą formą. Meble, wyposażenie i aranżacja zostały dobrane pod kątem funkcjonalności i nowoczesnych rozwiązań.
Przestronny salon dom przy jeziorze
W salonie znajdują się:domek-nad-jeziorem

 • duża kanapa narożna z funkcją do spania i pojemnikiem na pościel
 • telewizor panoramiczny
 • tuner telewizji satelitarnej
 • kominek żeliwny (koza)
 • komoda na sprzęt RTV
 • router Wi-fi
Funkcjonalna kuchnia (aneks kuchenny) połączona z salonem z kominkiem.  Na środku aneksu stół dla maksymalnie sześciu osób. Wyposażenie obejmuje:kuchnia-dom-nad-jeziorem

 • płyta indukcyjna
 • lodówka z zamrażalnikiem
 • zmywarka
 • piekarnik
 • ekspres do kawy
 • garnki oraz niezbędne naczynia i sztućce
Nowoczesna łazienka połączona z toaletą.

Na wyposażeniu umywalka nablatowa, lustro naścienne plus duże lustro w drzwiach. Komfortowy prysznic, nawet dla dwóch osób, z odpływem liniowym. W przemyślanym schowku znajduje się pralka oraz duży bojler zapewniający ciepłą wodę. Szybkie suszenie ręczników dzięki grzejnikowi elektrycznemu z funkcją suszarki.

komfortowa-lazienka-wczasy-jezioremnowoczesna-lazienka-wynajem-dom

Pierwsza sypialnia została wyposażona w szerokie łoże małżeńskie. sypialnia I
Oprócz niego w pomieszczeniu znajduje się szafa z lustrem oraz komoda z czterema szufladami. Ogrzewanie zapewnia naścienny grzejnik elektryczny.
Druga z naszych sypialni może pełnić funkcję pokoju dla dzieci. sypialnia II
Znajdują się w niej dwa oddzielne łózka, komoda oraz szafa z lustrem. Istnieje możliwość połączenia łóżek w jedno podwójne.
Duży taras przylegający do domu na wynajem nad jeziorem jest w większej taras-dom-nad-jeziorem
części zadaszony – 24m2. Cały taras ma wielkość 35m2 i przylega do domu z dwóch stron – wschodniej i południowej. Dzięki wygodnym meblom można cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu nawet podczas deszczu.
Przy projektowaniu domu od samego początku założenia przewidywały iż będzie on dostosowany do całorocznego zamieszkiwania. W chłodne wieczory wiosenne, jesienne czy nawet letnie podstawowy źródłem ogrzewania w budynku  jest ciepło generowane prze kominek (kozę). Mimo małych rozmiarów piecyka jest on wystarczający do ogrzania całego wnętrza. Na chłody zimowe dom na wynajem zastał wyposażony w nowoczesne ogrzewania elektryczne sterowane zdalnie.